Oyun

FIFA 21 Demosu İçin Electronic Arts Açıklama Yaptı

Electronic Arts FIFA 21 demosu hakkında, Twitter hesabından bir açıklamada bulundu. EA, Twitter’dan merakla beklenen FIFA 21 demosunun yayınlanmayacağını belirtti. EA’nın FIFA 21 demosunu yayınlamama gerekçesi ise herkesi şok etti.

FIFA 21 Demosu İçin İşte O Şaşırtan Açıklama!

Electronic Arts FIFA 21 demosu hakkında, Twitter hesabından bir açıklamada bulundu. EA, söz konusu tweette FIFA 21’in demosunun yayınlanmayacağını tüm oyunculara duyurdu. Bunun yerine Electronic Arts, 1 Ekim’den itibaren EA Play abonelerine FIFA 21 erken erişim fırsatı sunacak.

EA, en iyi oyun deneyimi için çalışıyor

FIFA 21 demosunun yayınlanmamasına sebep olarak ise en iyi oyun deneyimini sunmak olduğunu söylediler. EA, açıklamasında bu isteğini

” Bunun yerine geliştirici ekibimizin mevcut ve yeni nesil oyun kollarında en iyi oyun deneyimi sunmaya odaklamaya karar verdik.”

sözleriyle açıkladı. FIFA 21’in tam sürümü ise 9 Ekim’de Fifa oyuncuları ile buluşacak. Ancak demonun olmayacak olmaması daha şimdiden oyun için oyuncuların gözünde bir dezavantaj oluşturmuş durumda. Bu dezavantaj, verilen tepkilerden anlaşılabiliyor. Bakalım ilerleyen dönemler de EA nasıl bir aksiyon alacak?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu