Sosyal Medya

Ekim Ayının En Çok İndirilen Mobil Uygulamaları

SensorTower, 2020 senesinin Ekim ayında en çok hangi mobil uygulamaların indirildiği hakkında açıklamada bulundu. Ekim 2020’de en çok indirilen uygulamalar hangileri? İşte Ekim 2020’de en çok indirilen uygulamalar.

Ekim 2020’de En Çok İndirilen Uygulamalar Neler?

Açıklanan bilgilere göre, TikTok, Ekim 2020’de 66 milyona yakın indirme ile dünya genelinde en çok indirilen oyun dışı uygulama oldu. Bu rakam Ekim 2019’a göre % 9,5’lik bir artışı temsil ediyor. Ekim ayında TikTok en çok % 12 ile Çin’de indirildi.

WhatsApp, 57 milyondan fazla yüklemeyle geçen ay dünya genelinde en çok yüklenen ikinci oyun dışı uygulama oldu. Facebook, Instagram ve ZOOM, ay boyunca dünya genelinde en çok yüklenmiş oyun dışı ilk beş uygulama listesinde yer almakta.

Listenin sonunda Telegram kendisine yer bulurken Telegram’ın üzerinde ise Snapchat, Google Meet, Facebook Messenger gibi uygulamlar var.

SensorTower’ın paylaştığı tahminler 1 Ekim 2019 ile 31 Ekim 2020 arasında App Store ve Google Play için dünya genelinde yapılan indirme verilerine bakılarak oluşturuluyor. Hemen aşağıdan en çok indirilen uygulamalar listesine bakabilirsiniz.

Ekim Ayinin En Cok Indirilen Mobil Uygulamalari

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu