Oyun

Cyberpunk 2077’nin Erişim Saatleri Belli Oldu!

Yayıncılığını ve geliştiriciliğini CD Projekt Red’in yapmış olduğu bu senenin en çok beklenen oyunlarından bir tanesi olan Cyberpunk 2077 sonunda çıkıyor. Oyunun her bir ülke için ön yükleme ve erişime açılma saatleri açıklandı.

Cyberpunk 2077 oyununu Xbox ya da PlayStation için ön sipariş verenler Türkiye’de 10 Aralık 00:00’da, PC’den ön sipariş verenler ise Türkiye saati ile 10 Aralık 03:00’da oyunu oynamaya başlayabilir. Eğer oyunu Xbox üzerinden sipariş verdiyseniz an itibarı ile ön yüklemeye alabilirsiniz. PlayStation üzerinden ön sipariş verenler ise oyunun çıkışından tam 2 gün önce ön yüklemeye alabilir.

Şayet oyunu PC’de GOG üzerinden sipariş verdiyseniz 7 Aralık’ta saat 14:00’da ön yüklemeye alabilirsiniz. Steam ve Epic Games platformları üzerinden sipariş verenler ise oyunu 7 Aralık’ta 19:00’da ön yüklemeye alabilir. Ve oyuncuların korkulu rüyası olan o sarı temalı arka planın renk kodu da paylaşıldı: Pantone 3945C.

Cyberpunk 2077 oyunu; PlayStation 4, Xbox One, PC ve Stadia için Türkçe altyazı desteği ile beraber yayınlanacak. Yeni nesil sürümü 2021’de gelecek fakat geriye uyumluluk sayesinde oyunun çıkış tarihi itibariyle yeni nesil konsollarda da oynayabileceksiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu