Genelİpin UcuOyun

CS GO da geçici bekleme süresi kaldırma

csgo süre, csgo bekleme

CS GO Geçici Bekleme Süresi, oyun tarafından yeni başlayan oyuncuları oyuna adapte etmek ve genel düzeni bozmamak adına geliştirilen özelliktir. Oyundaki rekabet sisteminin önemli olduğundan dolayı yeni başlayanlar, acemi oyuncular ya da bu durumu kötü kullanmaya çalışanları önleme görevi görür. Dünyanın en popüler FPS oyunlarından olan CSGO, günden güne kendi kitlesini arttırmaya devam ediyor. Yeni başlayan oyuncuların ilk karşılaştığı sorun genel olarak bekleme süresi oluyor. Valve şirketinin oyuncunun eşleştirme ayarlarını yapması için bir süre geçici olarak bekletiyor ve ondan sonra oynayışına göre rakipleriyle karşılaşıyor. CS GO’nun daha çok eşleştirme iyileştirmesi için yapmış olduğu bu sistem çoğu oyuncunun canını sıkıyor. Bu yazıda sizlere CS GO bekleme süresi kaldırma nasıl olur onu göstereceğiz.

CS GO Geçici Bekleme Süresi Nedir?

CS GO Oyununa yeni başlayan oyuncular ilk 10 galibiyet alana kadar; her 2 maçta 20 saat geçici bekleme süresi verilmektedir. Bunun amacı oyuna yeni başlayan oyuncuların olabileceği kötü performans, acemi hareketler ya da Trolleme gibi durumların önüne geçmek.

CSGO Geçici Bekleme Süresi Kaldırma

CSGO geçici bekleme süresi; oyuna yeni başlamış olan oyuncuları oyuna alıştırmak ve genel düzeni bozmamak için geliştirilmiş bir özelliktir. Oyundaki rekabetin önemli olmasından yeni başlayanlar; acemi oyuncular veya bu durumu kötü kullanmaya çalışanları önlemek için geliştirilmiş bir sistemdir. CSGO Oyununa yeni başlamış oyuncular; ilk 10 galibiyetini alana dek her 2 maçta 20 saat geçici bekleme süresi verilir.

CSGO geçici bekleme süresi kaldırma 2020 yılında yeni bir sistem ile mümkün. Geçici bekleme süresini kaldırmak için 10 galibiyet almanız gerekiyor. Sonra dereceli sisteminde bir rütbeye geçersiniz ve artık bekleme süresiyle karşılaşma gibi bir sıkıntı yaşamazsınız. Bunun dışında; maç içinde olumsuz davranışlarda bulunmanız halinde tekrar geçici bekleme süresi ile karşı karşıya kalabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu