Nasıl Yapılır?

CS 1.6 Ücretsiz Nasıl Oynanır? Bilgisayara İndirmeden CS Oynama

Geçmişteki akılda kalan oyun efsanelerinden Counter Strike, yeni versiyonlarıyla sektörün önemli ismi olmaya devam ediyor. Özellikle bilgisayarların yaygın olmadığı ve herkesin internet cafelere gittiği dönemlerde adeta CS için sıraya girilirken pek çok şey gibi zamanla eski popülerliğini kaybetmeye başladı. Steam dünyasıyla tanışan oyunseverlere burada CS’nin modern bir versiyonu sunularak isminin sonuna da GO getirildi ve bir bakıma nostaljik hisler güncel teknolojiyle bir araya getirildi. Kaldı ki yediden yetmişe birçok kişiyi etkisine alan oyunun eski versiyonlarını çeşitli araçlarla oynamak da mümkün. Çünkü bütün insanları aynı kefeye koyup yeniliklerin hoşuna gideceği düşünülemez. Bahsettiğimiz kişilere hitap edecek bir site, CS 1.6 ücretsiz oynatıyor ve üstelik hiçbir indirme gibi uğraşlarla zaman kaybettirmiyor. Tarayıcı eklentilerine, uygulamalarına benzetilen dünyada, bilgisayarda 1.6 oynuyormuşçasına mücadele edebiliyorsunuz. Gelgelelim bu platformdan bazılarımızın haberi yok ve bu sebeple aradığı tadı da bulamıyorlar. Anlatacağımız yöntemle CS 1.6 ücretsiz nasıl oynanır sorusuna yanıt bulacaksınız. Bilgisayara indirmeden CS oynama keyfini tatmak isteyenlerdenseniz hemen denemenizi öneririz.

CS 1.6 Ücretsiz Oynama Yöntemi

CS 1.6 Ücretsiz Oynama Yöntemi

Kuşkusuz oyun sektöründeki pastanın ciddi bir bölümünü FPS oyunları alıyor. Nihayetinde aksiyonun, çatışmanın veya üretimine göre maceranın bulunduğu ürünlerin en azından ülkemiz özelinde ilgi gördüğü net bir gerçek. Aynı zamanda dünya genelinde de CS’nin büyük bir hayran kitlesi var. Haliyle CS 1.6 ücretsiz oynama yöntemini uygulayarak çeşitli ülkelerdeki insanlarla bu keyfi paylaşabilirsiniz.

  • Öncelikle tarayıcı üzerinden oynayabildiğiniz için https://game.cs-online.club/ web adresine tıklayın.
  • Ardından sistemi ilk kez kullanacağınız için dili değiştirmeniz gerekiyor. İlk giriş sırasında dil tercihi İngilizce’dir. Sağ üstteki menüye tıklayıp Türkçe’yi seçebilirsiniz.
  • Orta bölümde oyun sunucuları yer almaktadır. Bayraklardan dilediğiniz ülkenin vatandaşlarıyla oynayabilirsiniz.
  • Attaki aktif oyunlardan birisini seçip bağlanmak butonuyla devam edin.
  • Oyuna ilk defa giriş sağlayacağınızdan kısa bir süre yüklenmesini bekleyeceksiniz. Yüklemelerin tamamlanmasıyla oyun sahnesi gelecektir.

Diğer yazılımlara benzer biçimde donanım gücünüzün etkili olduğunu söylemek lazım. Özellikle yüksek sayıda oyuncudan oluşan bir bölüme bağlanacaksanız en azından aktif diğer işlemleri bir süreliğine kapatmanızı öneririz. Böylece CS 1.6 ücretsiz oynarken kasmaz ve hiçbir şey dikkatinizi dağıtmaz.

Ayrıca oyunlara merak kişilerdenseniz muhtemelen GTA 5’i de seviyorsunuzdur. Neticede klasikleri sıralarsak CS’den sonra GTA serisini sıralayabiliriz. Bu minvalde kullanıcıların minimum masrafla heyecan dolu dakikaları yaşamasını arzuladığımızdan GTA 5 Ücretsiz İndirme hakkında da bir yazı hazırlamıştık. Bağlantıya tıklayarak ilgili sayfaya gidip nasıl hareket edeceğinizi öğrenebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu