Oyun

Control Ultimate Edition’ın Konsol Sürümleri Ertelendi

Remedy Entertainment’ın yaptığı iş planında Control Ultimate Edition’ın PlayStation 5 (PS5), Xbox Series S ve Xbox Series X sürümlerini 2020’nin sonuna doğru piyasaya sürmek vardı. Fakat eski nesil oyun konsollarda oyunculara sunulmuş olan Ultimate Edition’ı yeni nesil oyun konsollarının yanı sıra gelen özelliklerle beraber deneyimlemek için oyuncuların biraz daha beklemesi gerekecek.

Control Ultimate Edition Yeni Nesil Oyun Konsollarda Ne Zaman Oynanılabilecek?

Remedy Entertainment’ın başlıca yaptığı planlarında küçük bir değişiklik meydana geldi. Şirket, Control Ultimate Edition’ın yeni nesil oyun konsolları PlayStation 5, Xbox Series S ve Xbox Series X’e öncelikle 2020 seneninın sonuna doğru çıkarmak istiyordu fakat şirketin planlarında beklenmedik bir değişiklik oldu. Ve Control Ultimate Edition’un yeni nesil oyun konsollarına çıkışı ertelendi. Oyuncuların artık 2021 seneninın başına kadar beklemesi gerekmektedir.

Finlandiya merkezli Remedy Entertainment, oyuncuları konuyla ilgili bilgilendirmek için paylaştığı bir tweette video oyununun yeni nesil oyun konsollarındaki kalitesinin oyuncuları gerçekten memnun edecek bir kalitede olmasını istediklerini ve oyunu geliştirme süreci için biraz daha zamana ihtiyacı olduklarını açıklayıp oyunculara sabırlarından ve anlayışlarından ötürü teşekkür ettiler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu