Oyun

Bu haftanın Epic Games ücretsiz oyunları

Her hafta başlıca oyunları oyun severler için bedava dağıttığı olarak sunmayı başaran Epic Games’in bu hafta hediye edeceği yapımlar belli oldu. Geçtiğimiz zamanlarda olduğu gibi bu hafta da sektörde büyük yer edinmiş oyunları bedava dağıttığı olarak elde edebiliyoruz. Haftanın menüsünde Costume Quest 2 ve Layers of Fear 2 adlı yapımlar var.

Steam ile girdiği yarışta kupon, her hafta bedava dağıttığı yapımlar ve ülkelere özel fiyatlandırma gibi özellikler sunan Epic, görünen o ki yarışta güçlü bir koz oynuyor. GTA 5, Borderlands, FM:2020 ARK: Survival Evolved gibi yapımları geçmişte kalıcı olarak edindiğimiz platform, Steam ile ciddi bir rekabet içerisinde gibi görünüyor. İlerleyen dönemlerde de yüksek satış rakamlarına ulaşmış bazı yapımları Epic Games bünyesinde bedava dağıttığı olarak edinebileceğimiz söyleniyor.

Costume Quest 2

costume quest 2

Zamanda yolculuk yapan ürkütücü yerleri keşfet, kuvvetli Hallo savaşçılara dönüşen harika yeni kostümleri giy ve savaşta hijyen takıntılı kötü karakter birliklerine karşı kullanmak için daha fazla ekipman topla.

Layers of Fear 2

layers of fear 2

Layers of Fear 2, keşif ve hikâye unsurlarını öne çıkaran bir birinci şahıs psikolojik korku oyunudur. Oyuncular, esrarengiz bir yönetmenin bir okyanus gemisinde çekilecek filmde başrol oynama çağrısına kulak veren bir Hollywood aktörünü yönetir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu