Teknoloji

BtcTurk, Türkiye Futbol Federasyonu ile Anlaştı

BtcTurk, Türkiye Futbol Federasyonu ile anlaştı. Türkiye’nin en büyük kripto para borsası olan BtcTurk, beklenmedik bir reklam anlaşması imzaladı. Türkiye Futbol Federasyonu ile masaya oturan BtcTurk, Türkiye’nin tüm milli takımlarına sponsor oldu.

 

BtcTurk Nedir?

BtcTurk, kripto paralar üzerinden alış ve satış yapılmasını ve aynı zamanda da kripto paraların birbirine dönüştürülmesini sağlayan bir platformudur. Platform aynı zamanda kripto paraların dünya genelinde adını duyurmaya başladığı andan itibaren çalışmalarına hız katmış ve kullanıcı sayısını büyük bir hızla büyütmüştür. Bu büyüme özellikle de halkımızın güvenmekten çekindiği bir konu üzerinde olunca dikkatleri üzerine topluyor.

 

BtcTurk, Türk sporuna Desteğini Devam Ettiriyor

Hızlı bir şekilde büyümeye devam eden platformun geçtiğimiz sezon Yeni Malatyaspor’a isim sponsoru olması da hem kullanıcılarını hem de kripto para uzmanlarını şaşırtmıştı.  Bu sezonda da Türkiye Futbol Federasyonu ile anlaşmaya varan BtcTurk şaşırtmaya devam ediyor.

 

BtcTurk CEO’su, Türk sporuna olan desteklerinin devam edeceğini, kadın ve erkek milli takımlarına destek vermekten gurur duyduğunu ve başarılar dilediğini belirtiyor. Bunun yanında da Türkiye Futbol Federasyonunun başkanı Nihat Özdemir, yapılan anlaşmanın büyük bir öneme sahip olduğunu belirtti.

btcturk tff sponsorlugu

BtcTurk ve Türkiye Futbol Federasyonunun sponsorluk anlaşması törenine Milli Takımımızın Teknik Direktörü Şenol Güneş, Necla Güngör ve diğer sponsorlar katıldı. Açıklamalarda bulunan Şenol Güneş, Bitcoin’in güvenilir olduğunu düşündüğünü belirtti. Aynı zaman BtcTurk ile yapılan anlaşmada paradan çok sevginin ön planda olduğunu vurguladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu