Oyun

Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri Açıklandı!

Call of Duty Black Ops Cold War sistem gereksinimleri oyuncular tarafından merak edilen konuların başında gelmekteydi. Yeni bir Call of Duty oyunu bizlere sunuldu ve oyuncular oyunun hangi donanımları istediğini merak etmekte.

Call of Duty: Black Ops Cold War, çok oyunculu beta 15 Ekim tarihine kadar Bilgisayarlara gelmeyecek, ama daha sonra PC oyuncularıyla buluşacak. 8 Ekim tarihinde PlayStation 4 geliyor. Activision, beta oyuna nasıl gireceğiniz hakkında detay paylaşmıştı.

Tarihler zaten onaylanmıştı. Bu haftaki test oyunu sadece PS4 oyuncuları oynayabilecekler, oyuna ön sipariş veren PC ve Xbox oyuncuları 15 Ekim’de direkt bir şekilde oyuna başlayabilir durumda olacak.

Beta bütünüyle açıldığında, herkes 17 Ekim tarihinde oyuna başlayabilir. Battle.Net istemcisindeki “İş Ortağı Oyunları” listesinden erişilebilecek olan eyleme girmek için bir Battle.Net hesabı gerekli olacak ve PC’de beta ön yüklemesi 13 Ekim’de başlayacak.

Activision, beta sürümünün “haritalar, modlar ve çalma listelerinin bir karışımını” ve silahlar, ekipman, Sınıf Oluşturma yuvaları ve Scorestreaks için kilit açma imkanı sağlayacak bir ilerleme sistemi içereceğini söyledi. Ayrıca, beta dönemleri boyunca sık sık güncelleme ve “birkaç sürpriz” olacağı konusunda yarı uyardı, yarı alay etti. Betada 10. Seviyeye ulaşan oyuncular, oyunun tamamı canlı yayına girdiğinde Karşılıklı Animosity SMG için bir plan alacaklar.

Peki, betada ne mevcut? Treyarch henüz tam olarak söylemedi, ancak yukarıdaki fragman takımın ölüm maçı, hakimiyet, öldürme onaylandı ve yeni VIP Escort ve Combined Arms modlarını doğruluyor. Fiyatlar ise şöyle;

Standard Edition – £59.99
Cross-Gen Edition – £64.99
Ultimate Edition – £89.99

Call of Duty Black Ops Cold War Sistem Gereksinimleri

Minimum Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core i5 2500k ya da AMD işlemci
RAM: 8 GB
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit (sürüm 1803 ya da üstü) / Windows 7 64-Bit(SP1)
Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7950 / NVIDIA GeForce GTX 670 2 GB / NVIDIA GeForce GTX 1650 4 GB
Depolama: 45 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri
İşlemci: Intel Core i7 4770k ya da denk AMD işlemci
RAM: 16 GB
İşletim Sistemi: Windows 10 64-Bit(son Service Pack)
Ekran Kartı: AMD Radeon R9 390 / NVIDIA GeForce GTX 970 4 GB / AMD RX 580 / NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6 GB
Depolama: 45 GB

Oyun ile ilgili daha fazla habere buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu