Teknoloji

Bing’in Yeni Adı Microsoft Bing Oldu!

Birkaç aydır Bing en temel sayfasında Microsoft Bing adının gösterilmesi dikkat çekmişken sonunda Microsoft bu durum ile alakalı fotoğrafı açıklamayı yaptı. Şirket sonunda arama motoru için marka adı değişikliğine gidildiği doğrulandı. Bing üzerinde bu sene birçok değişiklik yapıldı.

Microsoft bu değişikliğin sebebini hizmetin Edge internet tarayıcısının InPrivate Araması, Windows‘taki arama işlevi, Microsoft 365 paketi ve daha fazlası gibi birden fazla başka teklife genişletilmesi olarak açıklıyor. Yenilenen marka adı ayrıca, şirketin Fluent tasarım diliyle uyumlu olan yeni logo ile de tamamlanıyor.

Microsoft, Give with Bing programının da daha fazla pazara yayıldığını duyurdu. Program, kullanıcıların Microsoft Rewards puanlarını desteklenen ülkelerdeki kar amaçlamayan kuruluşlara otomatik şekilde bağışlamasına olen temelk tanıyor. Yazılım devi şu an için dünya genelinde 1,4 milyondan fazla kuruluşu desteklediğini de ifade ediyor. Programın genişlettiği yeni pazarlar ise İngiltere, Kanada, Avustralya, Fransa, İtalya, Almanya ve İspanya oldu. Ek olarak, 31 Aralık tarihine kadar tüm pazarlarda kullanıcıların yapmış olduğu bağışlar Microsoft tarafından eşleştirilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu