Oyun

Baldur’s Gate 3 için erken erişim başladı

RPG hayranları arasında büyük beğeni toplayan Baldur’s Gate serisinin merakla beklenen üçüncü oyunu Steam üstünde erken erişime açıldı. Bioware tarafından geliştirilen ilk iki oyundan sonra Larian Studios’un üstlendiği Baldur’s Gate 3 erken erişimle oyuncuların karşısına çıktı.

Yapımcısı değiştiği için oyuncular arasında büyük endişe yaratan serinin üçüncü oyunu, erken erişimde büyük beğeni toplamayı başardı.

Baldur’s Gate 3 erken erişimde büyük ilgi topladı!

H.P. LOvercraft’ın ahtapot kafalı kötü canavarları ile RPG dünyasının popüler varlıklarından ejderhaları ve Ork’ları hatta Alien filminden araklanmış parazitleri bir araya getiren yeni Baldur’s Gate oyunu, tüm popüler materyalleri birleştirmeyi başarmış görünüyor.

Baldur’s Gate serisi, izometrik açısıyla bir ekibi maceradan maceraya koşturduğumuz başarılı bir RPG evreni olarak oyun dünyasında fanatikler toplamıştı.

Oyuncunun, her karakter için yapay zekanın savaşta nasıl davranacağını belirleyeceği “eğer-o zaman” döngüleri yazabilmesine izin veren özel yapısı da onu diğer RPG’lerden ayırıyordu. Bu sayede, oyuncular, tüm karakterlere, kendi oyun stiline göre bir zeka katabiliyordu. Kalabalık ve hızlı gelişen çatışmalarda, bu kurallar oyuncuya büyük avantaj sağlıyordu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu