ÖnerilerGenel

Babalar Günü Özel Babanıza Alabileceğiniz Hediyeler

Babalar Günü Özel Babanıza Alabileceğiniz Hediyeler

Babalar günü her yıl 21 Haziranda kutlanmaktadır. Böyle özel gün için ne alayım diye düşünenler aşağıda ki önerilerimize göz atmadan asla hediye almayın. Babalarımız bizim her şeyimiz. Bizler için derslerimizde yardımcı olan, hasta olduğumuzda sabaha kadar başımızda bekleyen, okumamız için elinden geleni yapan kısaca bizim için her şeyi karşılıksız yapan kişidir babalarımız. Sizlerde onları mutlu etmek isterseniz sizlere önerebileceğimiz birkaç öneri ile karşınızdayız.

Babalar Günü için Hoşlandığı Hediyeyi Bulmak Gerekir

Babanıza alacağınız hediye olayını düşünürken tüm her şeyi bir kenara bırakıp, onun hoşlandığı şeyleri düşünüp ve bu konuya yoğunlaşın,

İlgili Makaleler

 

Yeni Telefon

Babaları en mutlu edebilecek ve kıyak olarak yapabileceğiniz şey ise eğer kullanmış olduğu telefon eski ve tuşlu ise ona akıllı bir telefon cihazı alıp, onu mutlu etmek olacaktır,

Cep Telefonu Kredisi Nedir?

Yeni Tablet ve Kahve Oyunları

Şayet babanız böyle kahvehane tarzı yerlere giden ve teknolojiye uzak bir kişi ise ona bir tablet alabilirsiniz ve almış olduğunuz tablet ile ona güzel bir kıyak çekerek, yüzünü güldürmüş olursunuz. Ha, durumu da unutmayın, şayet tablet kullanmasını bilmiyor ise onu da babanıza ekstra hediye olarak öğretmeniz gerekmektedir,

İlgili Yazı: Giyilebilir Teknolojiler Nedir?

Film izleyen Babalara Laptop

Babanız böyle bilgisayar ile haşır neşir ise, ne bileyim youtube’den film ya da müzik izleyeyim hevesinde ise ve bunu da normal bir akıllı telefon ile yapıyor ise onu en rahatlatacak yöntem ve sizin de ona kıyak geçebileceğiniz en iyi olay, ona bir notebook, bilgisayar ya da laptop hediye etmek olacaktır. Çünkü sizlerde çok iyi biliyorsunuz ki bilgisayar ortamı, akıllı cep telefonu cihazlarına göre kullanımı daha rahat olup, istenilen her türlü içeriğe daha basit bir biçimde ulaşılabilmektedir.

 

Traş Makinesi Öneririz

Sizler de çok iyi bilirsiniz ki bir babanın ihtiyacı olmakta olan diğer bir olay tıraş bıçağı dır. Sürekli marketlere gidip sakalını kesmek için tıraş bıçağı ihtiyacı olan bir babanız var ise ona yapabileceğiniz en güzel kıyak, güzel bir tıraş makinesi almak olacaktır. Hem onu sürekli olarak bir tıraş bucağına mahkum kalma derdinden kurtarmış olacaksınız, hem de babanıza güzel bir hediye almış olacaksınız.

Haber izlemesi İçin Televizyon Seçin

Şayet babanız sürekli olarak televizyon izlemeyi seven bir insan ise, hele ki dizidir, filmdir ne bileyim haberdir; sürekli olarak takip etmiş olduğu bir program var ise ve bunları izlemek içinde kullandığı televizyon artık eski ve yıpranmış durumda ise ona en güzel alacağınız ve kıyak yapacağınız diğer bir hediye seçeneği ise televizyon almak olacaktır.

Albüm Oluşturmasına Yardımcı Olun

Babanız bir fotoğraf çekme meraklısı ise ona yapabileceğiniz en güzel kıyak, sağlam ve kaliteli bir marka fotoğraf makinesi almak olacaktır. Bu onu çok mutlu ettiği gibi babanız ile aranızda olan samimiyetinizi de üst seviyelere çıkaracaktır.

Kitap Okumayı Seviyorsa

Babanız okumayı seviyorsa kendisine kitap hediye edebilirsiniz. Özellikle okuduğu bir seri var ise onları alabilirsiniz. Sevdiği kitaplar hakkında bilgi sahibi değilseniz size önerebileceğimiz Okumaya Çekineceğiniz 8 Gerilim Kitabı serisinden seçim yapabilirsiniz.

Hediye Kitap Alın

Babalar gününe özel bilgiyazar.net ekibi olarak hediyeyi biz vermeyi planlıyoruz. Eğer hediyeyi kazanmak istiyorsanız bu yazıyı paylaşmanız ve aşağıdakini uygulamanız yeterlidir.

1)Sosyal Mecrada Babanızın ismini yazıp #Babalarıngölgesinde tagı ile aşağıdaki Resim birlikte paylaşan 2 Kişiye Çekiliş ile 25 liralık Kitap Hediye Kartı Gönderiyoruz..

Babalar Günü Hediyesi
Babalar Günü Hediyesi

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu