Oyun

Assassin’s Creed Valhalla’ya Yeni Fragman Geldi!

Yayıncılığını Ubisoft’un yapmış olduğu, geliştiricliğini ise Ubisoft Montreal’in yapmış olduğu Assassin’s Creed serisinin yeni oyunu Assassin’s Creed Valhalla’dan yeni bir video paylaşıldı. Paylaşılan video esasında yurtdışında televizyon reklamı olarak gösterilecek bir video.

Ayrıca Bkz.”Türkiye’de ilk! Xbox Series S kutusundan çıkıyor”

Yayınlanan serinin Viking temasını barındıran yeni Assassin’s Creed oyunu Assassin’s Creed: Valhalla, 10 Kasım’da Xbox Series X/S, Xbox One, PlayStation 4, PC ve Stadia için; 12 Kasım’da ise PlayStation 5 için yayınlanacak.

Assassin’s Creed: Valhalla sistem gereksinimlerine buradan ulaşabilirsiniz.

Ubisoft’un en popüler oyun serilerinden birisi olan Assassin’s Creed yeni üyesine kavuşuyor. AC hayranlarının uzun zamandan beri merakla beklediği oyun Vikingler zamanında geçiyor ve Assassin’s Creed: Valhalla adı ile anılıyor. İşte oyuna dair merak edilen tüm ayrıntılar!

Yeni Assassin’s Creed oyunu, grafik tasarımcısı BossLogic’in sihirli dokunuşlarıyla öne çıktığı bir Unisoft etkinliği sonrasında duyuruldu. Oyun Vikinglerin zamanında geçiyor. Eğer geçen günlerde yayımlanan fragmandan yola çıkarak konuşmamız gerekirse oyun bir hayli kanlı savaş sahnesi vadediyor.

Assassins’s Creed: Valhalla, dünya genelinde 14 stüdyonun desteği ile beraber Ubisoft Montreal tarafından geliştiriliyor.

Bahsettiğimiz fragmana aşağıda ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu