Oyun

ARK Survival Evolved Steam’de Ücretsiz Oldu

ARK Survival Evolved, en son Epic Games’in bedava dağıttığı oyunlar kampanyasına dahil edilmişti. Bu kampanya sonlanmış olsa da ARK Survival Evolved platformlar arası adeta mekik dokuyor diyebiliriz.

Bu kez yapımın Steam üzerinden bedava dağıttığı olarak yayınlandığı açıklandı. Steam üzerinden bedava dağıttığı yapılan oyun için bu kez süre sınırlaması var ve oyuncuların elini çabuk tutması gerekmektedir.

ARK Survival Evolved ne zamana kadar bedava dağıttığı?

Yapılan açıklamaya göre yapım, yalnızca iki gün boyunca bedava dağıttığı olarak yayında olacak. Bu süre geçtiği taktirde yapım tekrardan ücretli olacak ve oyunu almak isteyenlerin de 77 TL ödemesi gerekecek.

Fakat güzel bir haber daha var. Diyelim ki oyunu aldınız ve beğendiniz. Yapımı oynamaya devam etmek istiyorsunuz. Bu durumda Steam size 10 Kasım’a kadar indirim kampanyası sunuyor.

10 Kasım tarihine kadar oyun %80 indirimde ve 15 TL civarı bir fiyata satın alınabiliyor. Kısa süre için geçerli olacak bu kampanya için Steam sayfasına bu adresten gidebileceğinizi de ekleyelim ve sizlere iyi oyunlar dileyelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu