Oyun

Amnesia: A Machine for Pigs Ücretsiz Oldu!

Ücretsiz oyun kampanyalarıyla oyuncuların gönlünde taht kurmayı ve popüler olmayı başaran Epic Games Store‘da kampanyalar devam ediyor. Bu hafta 2 bedava dağıttığı oyun sunulacak. Bu hafta Amnesia: A Machine for Pigs bedava dağıttığı olan oyunlardan birisi oluyor. Detaylar haberimizde.

Epic Games Store’da bedava dağıttığı oyun kampanyaları tüm hızıyla devam ediyor. Geçen hafta ABZU ve Rising Storm 2: Vietnam oyunları bedava dağıttığı olmuştu. Oyunların isminin üstüne tıklayarak ilgili bedava dağıttığı oyun haberlerimize ulaşabilirsiniz. Bu hafta Kingdom New Lands oyunu da bedava dağıttığı olmuştu. Kingdom New Lands bedava dağıttığı oyun haberimize buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Bu haftanın bedava dağıttığı oyunlarından bir diğeri ise 20 Ekim tarihinde yeni oyunu piyasaya sunulacak Amnesia serisinin ikinci oyunu Amnesia: A Machine for Pigs oluyor.

Amnesia: A Machine for Pigs Ücretsiz Oldu!

The Chinese Room tarafından geliştirilen ve en temel serinin geliştiricisi ve yapımcısı olan Frictional Games tarafından yayınlen temeln oyun, Eylül 2013’te piyasaya sunuldu. Tek oyunculu FPS bakış açısına sahip korku-gerilim yapımı, Zengin sen temelyici Oswald Mandus, korku-gerilim dolu bu oyunda ölüm tehlikesiyle karşı karşıya olan çocuklarını kurtaracak tek kişi.

Oyunu Nasıl Alırım?

Oyunu almak için evvela buraya tıklayarak oyunun en temel sayfasına ulaşın. Ardından Epic Games hesabınız ile giriş yapıp yapmadığınızı kontrol edin. Giriş yapılmamışsa hesabınıza giriş yapın. Sonrasında ”YÜKLE” butonuna tıklayarak işlemleri onaylayın. Onaylama işlemi sonrasında Amnesia: A Machine for Pigs kalıcı olarak kütüphanenize eklenecektir. Kampanya 15 Ekim – 22 Ekim 2020 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu