Teknoloji

Amazon’un Online Etkinliğinde Sunulan 5 Ürün

Amazon‘un etkinliğinde tanıtılan ürünler içerisinde yeni Echo ve Echo Dot modellerinden tutun da güncellenmiş Fire TV’ye kadar bir çok model bize sunuldu. Bu yazımızda size Amazon tarafından gerçekleştirmiş olan etkinlikte tanıtılan 5 ürüne değineceğiz.

Yeni Amazon Echo
echo 115
Amazon’un en çok kullanılan donanım ürünlerinden bir tanesi olan Amazon Echo’nun yenilenen modeli dün gerçekleşen etkinlikle beraber tanıtıldı. Üzerinde Dolby destekli bir hoparlöre sahip olan yeni Amazon Echo, 99 dolarlık fiyat etiketi ile beraber 22 Ekim tarihinde satışa sunulacak.

Yeni Echo Show 10
echo show 259
Echo ailesinin ekrana sahip olan modellerinden olan Echo Show’da yenilenen modeller arasında. Etkinlik ile beraber tanıtılan yeni Echo Show 10, 10 inç büyüklüğünde HD bir ekran sunuyor. Görüntülü görüşmeler yapabilmeniz adına ön kısmında 13 megapiksellik bir kameraya da sahip olan yeni Echo Show 10, 250 dolarlık fiyat etiketine sahip. Ürünün ne zaman satışa sunulacağı ile alakalı ise herhangi bir bilgi paylaşılmadı.

Ring Always Home Cam
ring 260
Oldukça enteresan bir ürünle karşımıza çıkan Ring’in ev kullanımı için geliştirmiş olduğu Ring Always Home Cam modelini tanıttığını sizlere aktarmıştık. Üst kısmında otonom olarak çalışabilen bir drone bulunduran Ring Always Home Cam, temelde evinizde kullanmanız için geliştirilmiş bir güvenlik kamerası olarak çalışmakta. 249 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olan Ring Always Home Cam modeli gelecek yıl satışa sunulacak.

Otomobiller için Ring cihazları
ring 2 621
Genelde evler için güvenlik odaklı ürünler geliştirmekte olan Ring, otomobiller için çözümler sunmaya da başladı. Etkinlik ile beraber tanıtılan Ring Car Alarm ve Ring Car Cam otomobiller için güvenlik tedbirleri sunuyor. Adından da anlaşılabileceği üzere otomobiller için bir alarm sistemi olan Ring Car Alarm, 2021 senesinde 60 dolarlık fiyat etiketi ile satışa sunulacak.

Yeni Fire TV Stick
fire tv stick 18
Yenilenen Fire TV Stick, 2016 senesinde tanıtılan Fire TV Stick modeline oranla % 50 daha hızlı performans sunacak. 1080 piksel çözünürlüğünde görüntüler sunan ve Dolby Atmos desteğine sahip olan yeni Fire TV Stick’in fiyatı ise 40 dolar. Yeni Fire TV Stick modelinin daha uygun maliyetli versiyonu olarak tanıtılan Fire TV Stick Lite ise Dolby Atmos desteği haricinde yeni Fire TV Stick modeli ile aynı fonksiyonları sunuyor. Bu modelin fiyatı ise 30 dolar. Her iki model de 30 Eylül tarihinde satışa sunulacak.

Teknoloji hakkındaki tüm içeriklerimize buradan ulaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu