Teknoloji

Amazfit Pop Pro Hakkında Bazı Detaylar

Giyilebilir cihaz pazarı gün geçtikçe büyüyor, bu senede pazar oldukça büyüdü. Apple Watch hala bu pazarın lideri, lakin Çinli şirketler müşterilerine uygun maliyetli ve pek çok inovasyon yaparak yeni özellikli cihazlar sunmaya devam ediyorlar. Bu Çin merkezli şirketler arasında, Xiaomi için Mi Band üreten (dün yayınladığımız Redmi Watch Hakkında Tüm Bilgiler haberine göz atabilirsiniz.) ve Amazfit akıllı saatlerin üreticisi Huami ön planda diyebiliriz. Huami şimdiyse 1 Aralık’ta Amazfit Pop Pro adlı yeni bir akıllı saat modelini duyurmaya hazırlanıyor.

60 dolarlık bir fiyat bandında satılması planlanıyor

Yayınlanan belgelere göre cihaz 1,43 inç kare OLED ekrana sahip olacak ve temassız ödemeler için bir NFC modülü bulunacak. Tüm Amazfit cihazlarında olduğu gibi, yeni akıllı saatin yaklaşık 60 egzersiz izleme özelliğini desteklemesi de bekleniyor. Tüm bunlarla birlikte, cihaz 7/24 kalp atış hızı takibi de yapabilecek. Amazfit Pop’tan farklı olarak Pro modeli, yerleşik bir GPS modülüne ve sesli asistanla etkileşim için tasarımı yapılmış bir mikrofona sahip olacak.

Tüm bunlara ilave olarak akıllı saatin kandaki oksijen seviyesini ölçebileceğini de belirtelim. Amazfit Pop Pro’nun 60 dolara mal olması bekleniyor. Cihazın çeşitli renk opsiyonları sunan kayışlarla beraber satışa sunulacağını ve kullanıcıların cihazı istedikleri gibi kişiselleştirebileceklerini de belirtmeden geçmeyelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu