Oyun

Age of Empires 3 Definitive Edition Satışa Çıktı!

Serinin hayranları tarafınca merakla beklenen Age of Empires III Definitive Edition, dünya çapında satışa sunuldu.

Birçok yeniliğe ve geliştirmeye ev sahipliği yapan Age of Empires 3 Definitive Edition, 15 Ekim 2020 tarihi itibarıyla dünya çapında satışa sunuldu.

Görsel iyileştirmeleriyle öne çıkan yapım, hemde yenilenmiş sesleriyle de dikkat çekmeyi başarıyor. Bunun beraberinde serinin yenilenen yapımı, Gamescom 2020 etkinliğinde belirtiği gibi 4K Ultra HD grafiklerle de oynanabiliyor.

Bunun haricinde Age of Empires III Definitive Edition ile beraber, klasik strateji oyununa iki yeni uygarlık de ekleniyor. Oyuna eklenen yeni uygarlıkları ise İnka ve İşveç uygarlıkleri olarak sıralanıyor.

İki yeni uygarlıkin haricinde oyuna iki ayrı oyun modu da ekleniyor. Bu modlardan ilki ise The Art of War olarak adlandırılıyor. Bu modda oyuncular çeşitli mücadelelere girerek uygarlıkini ayakta tutmaya çalışıyor. Oyunun ikinci modunda ise oyuncular tarih boyunca gerçekleşmiş olan gerçek savaşları simüle edebiliyor. Fakat bu modda oyuncular savaş koşulları ve oyunun zorluğu üstünde herhangi bir değişiklik yapamıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu