Teknoloji

2020 YouTube Videoları İndirmenizi Sağlayacak 5 Araç

YouTube videolarını indirmek için masaüstü yazılımlarını tercih etmenizi tavsiye ediyoruz. Masaüstü YouTube indirme programları, videoları farklı formatlarda kaydetmenize, çalma listelerini indirmenize, videodaki sesi ayırmanıza ve fazlasına izin verebiliyor.

İşte şu anki En nitelikli YouTube indirme programları.

1. 4K Video Downloader

4K Video Downloader, bir süredir en problemsiz bedava dağıttığı YouTube indirme araçlarının başında geliyor. Kullanımı basit olan yazılım, kişiselleştirme imkanları sunuyor ve ek yazılımlarla gelmiyor.

Web sitesi: 4K Video Downloader

2. WinX YouTube Downloader

YouTube dahil Sosyal paylaşım sitesi Facebook, Vimeo ve DailyMotion gibi popüler sitelerden video indirebilen WinX YouTube Downloader’ın kullanımı da çok basit. URL’yi programın içine yapıştırmanız, çıktı formatını ve kaliteyi seçmeniz yeterli. İndirmek arzu ettiğiniz dosyaları ekledikten sonra “Download”a basın. Tüm dosyalar aynı anda işlenecek ve tercih ettiğiniz klasöre kaydedilecek. WinX YouTube Downloader, 4K seçeneği yer alan videoları 4K olarak indirebiliyor. 4K Video Downloader’ın gerisinde kaldığı tek yer ise 360 derece ve 3D videoları indirememesi. Aksi halde WinX YouTube Downloader’ı denemenizi tavsiye ediyoruz.

Web sitesi: WinX YouTube Downloader

3. Any Video Converter Free

En nitelikli bedava dağıttığı YouTube indirme araçlarından bir tanesi olan Any Video Converter Free’nin bedava dağıttığı sürümünün tek dezavantajı, bir defada bir video indirmenize izin vermesi. Lakin bedava dağıttığı bir çözüm arıyorsanız, bu kısıtlama sizi etkilemeyebilir. Any Video Converter Free, pek çok video formatını destekliyor, bazı zaman içinde temel bir video düzenleyici bulunuyor.

İndirme sırasında ByteFence ve Yahoo yazılımlarını yüklemeniz isteniyor, bu nedenle dikkatli olun.

Web sitesi: Any Video Converter Free

4. Free YouTube Download

Yazılımın tek Lakin biraz büyük dezavantajı, sadece üç dakikadan kısa olan videoları indirmenize izin vermesi. Bundan dolayı çoğu müzik videosu dışarıda kalıyor.

Web sitesi: Free YouTube Download

5. ATube Catcher

İsmine bakıldığında YouTube’a özel bir yazılım gibi gözükse de, aTube Catcher büyük video sitelerinin çoğundan video indirebiliyor. Lakin yazılımı kurarken dikkat edin. Kurulum sırasında bir adware, kurnazca bilgisayarınıza yüklenebilir. Bunu atlatmak için ilk uygulama teklifi için Cancel’a, ikincisinde Decline’a basın. Artık aTube Catcher’ı kötü sürprizler olmadan yararlanabilirsiniz.

ATube Catcher, tüm YouTube indirme araçlarında bulunmayabilen bir işlev sunuyor ve pek çok videoyu aynı anda indirmenize imkan sağlıyor. Yazılımın ekran videosu kaydetme, video birleştirme ve disk yazma gibi hoş ek sahibi olduğu fonksiyonları de var.

Web sitesi: aTube Catcher

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu